Naturalne kosmetyki – największe zalety

Naturalne kosmetyki - największe zaletyChciałbym przedstawić w tym tekście największe zalety naturalnych kosmetyków. Gdy zapoznamy się z wynikami sprzedaży, w dalszym ciągu zauważymy jedno – pełne chemii kosmetyki królują niepodzielnie na polskich półkach. Zresztą nie jesteśmy wyjątkiem – i tak po prawdzie, bardzo ciężko się temu dziwić. Lata przyzwyczajeń robią swoje, nie wspominając o tym, że nie mamy często wielkiego wyboru. Nie zmienia to faktu, iż nie trzeba być jakimś specjalnie oryginalnym konsumentem, jeśli można to ująć w taki sposób, aby sięgać po naturalne kosmetyki. Co jak co, ale można zaryzykować twierdzenie, że kosmetyki naturalne są na wyciągnięcie naszych rąk. Read More

Emolienty w pielęgnacji włosów

Emolienty w pielęgnacji włosów

Posiadaczki i posiadacze suchych i zniszczonych włosów doskonale wiedzą, jak bardzo uciążliwe może być stałe dbanie o ich wygląd bez widocznych efektów. Często próby nawilżenia nie przynoszą większych skutków – mimo nakładania ciężkich masek i odżywek, włosy ciągle są zbyt lekkie, niedociążone, wyglądają na nieuczesane i zaniedbane.

Read More

Domowe i chirurgiczne leczenie zapalenia zatok

Domowe i chirurgiczne leczenie zapalenia zatok

Wiosną oraz jesienią, kiedy pogoda na zewnątrz nieustannie się zmienia, często pada deszcz oraz przeważają niezbyt wysokie temperatury trwają sezony na przeziębienia. Ból głowy, osłabienie, gorączka, a przede wszystkim gęsty katar dla wielu oznacza grypę, dlatego udają się oni do lekarza, który często stwierdza, że są to nie symptomy przewidywanej przez nich choroby, lecz objawy zapalenia zatok.

Read More