Naturalne kosmetyki – największe zalety

Naturalne kosmetyki - największe zaletyChciałbym przedstawić w tym tekście największe zalety naturalnych kosmetyków. Gdy zapoznamy się z wynikami sprzedaży, w dalszym ciągu zauważymy jedno – pełne chemii kosmetyki królują niepodzielnie na polskich półkach. Zresztą nie jesteśmy wyjątkiem – i tak po prawdzie, bardzo ciężko się temu dziwić. Lata przyzwyczajeń robią swoje, nie wspominając o tym, że nie mamy często wielkiego wyboru. Nie zmienia to faktu, iż nie trzeba być jakimś specjalnie oryginalnym konsumentem, jeśli można to ująć w taki sposób, aby sięgać po naturalne kosmetyki. Co jak co, ale można zaryzykować twierdzenie, że kosmetyki naturalne są na wyciągnięcie naszych rąk. Read More

Optymalna dieta dla skóry, włosów i paznokci

Optymalna dieta dla skóry, włosów i paznokciWygląd jest niezwykle istotną kwestią dla każdej kobiety. Zależy nam na tym, aby wyglądać zdrowi i ładnie. Zdrowy wygląd, to przede wszystkim piękne i lśniące włosy, a także ładne paznokcie i nieskazitelna cera. W dzisiejszych czasach wiele kobiet narzeka jednak na stan swojego ciała i nie wiedzą, w jaki sposób poradzić sobie z nawracającymi problemami, takimi jak wypadające włosy, rozdwajające się paznokcie oraz ziemista cera z wypryskami.

Read More

post

Polskie kosmetyki – najlepsza jakość za najniższą cenę

Mnóstwo kobiet do codziennej pielęgnacji wybiera kosmetyki zagranicznej marki. Stawiamy na niemieckie kremy do twarzy, balsamy do ciała sprowadzane z Ameryki, a na blogach dotyczących włosów możemy spotkać mnóstwo zachwalających recenzji produktów produkowanych w Chinach. Wybieramy obce marki z myślą, że są one lepsze, porządniejsze, bardziej skuteczne. Dlaczego?

Read More

post

Gorący trend: konturowanie oraz rozświetlanie twarzy

Każda z nas chce być piękna i dlatego tak wiele kobiet używa na co dzień kosmetyków do makijażu. Wiele dziewczyn dodatkowo śledzi wizażowe nowinki i trendy. Jednym z najgorętszych trendów ostatnich miesięcy stało się konturowanie twarzy (zwane także modelowaniem). Technika ta znana jest zawodowym wizażystom od lat, ale od kiedy wyjątkowo oddaną i żarliwą ambasadorką konturowania stała się amerykańska celebrytka Kim Kardashian, modelowanie zawitało pod dachy zwykłych kobiet.

Read More

post

Herbapol Herbaciany Ogród – Żurawina

Owocowo-ziołowa herbatka o smaku żurawiny zawiera kompozycję niesamowitych smaków i aromatów. Każda torebka herbaty skrywa w sobie kwaśny smak żurawiny i słodki posmak owoców dzikiej róży oraz kwiatów hibiskusa. Produkty Herbaciany Ogród to gwarancja nie tylko doskonałego smaku, ale także bezpieczeństwa i zdrowia. Owoce żurawiny po zerwaniu poddawane są dokładnej kontroli, a potem ręcznie pakowane.

Read More

Budowa i funkcje zatok przynosowych

Budowa i funkcje zatok przynosowychZatoki przynosowe to wypełnione powietrzem puste przestrzenie w kościach twarzoczaszki. Rozmieszczone symetrycznie, otaczają górną, tylną i boczne części jam nosa. Powstają w życiu płodowym, jednak u człowieka pełne rozmiary osiągają dopiero u nastolatków. Ze względu na umiejscowienie wyróżniamy: zatoki szczękowe (wykształcają się jako pierwsze w rozwoju embrionalnym), zatoki czołowe, zatoki klinowe oraz komórki sitowe. Read More

post

Zakopane jako miejsce do rehabilitacji – dlaczego warto je wybrać?

Będąc zmuszonymi do przejścia rehabilitacji, bardzo często życzymy sobie, aby była ona przeprowadzona w miejscu odpowiednio przygotowanym, takim którym zapewni nam odpowiednią dawkę rozrywki oraz pozwoli czerpać przyjemność z przebywania w jego okolicy. To dlatego malownicze kurorty cieszą się największym powodzeniem wśród schorowanych. Nie inaczej jest w przypadku Zakopanego – jego piękna okolica oraz mnogość placówek zdrowotnych, zapewniają odpowiednie warunki do przeprowadzania leczenia.

Read More