Herbaty – rodzaje

Herbaty - rodzaje

Herbata jest jednym z najbardziej popularnych napojów na świecie. Pijana jest często i chętnie praktycznie o każdej porze dnia. Popularnością cieszą się zwłaszcza herbaty indyjskie lub choćby na przykład brytyjskie. Herbata może być doskonałym dodatkiem do deserów oraz ciast, świetnie sprawdza się także zamiast kawy o poranku.

Read More

Herbaty z całego świata

Herbaty z całego świata

Herbata to o wiele więcej niż tylko jej najbardziej popularna odmiana czarna lub zielona. Rynek herbaciany oferuje całe mnóstwo rodzajów herbat, wśród których z całą pewnością odnaleźć można taką odmianę, która odpowiadać będzie każdemu gustowi. Najczęściej sprzedawaną herbatą jest herbata czarna oraz zielona. Wiele osób pija również tak zwaną herbatę czerwoną o nazwie pu-erh. Jej smak określany jest często jako ziemisty i dość wyraźny. Często wykorzystywana jest w trakcie diety, gdyż wpływa pozytywnie na spalanie tłuszczu przez organizm. Reguluje także poziom cholesterolu.

Read More

Sklep z herbatami

Sklep z herbatami

Pomimo tego, że w sklepach spożywczych, supermarketach i hipermarketach znajdujemy mnóstwo różnych produktów, istnieją sklepy, które oferują sprzedaż tylko i wyłącznie jednego, określonego produktu. Może być to sklep z kawami, sklep z herbatami, sklep z pieczywem wybranej firmy, a także sklepy odzieżowe, drogerie, czy te, w których można kupować biżuterię czy zegarki.

Read More