post

Witamina życia

Witamina życiaCzy wiecie, dlaczego witamina D3 nazywana jest witaminą życia? Dlatego, że jej rola w organizmie człowieka jest niezwykle ważna! Witamina D3 wpływa na tyle czynności i narządów ważnych dla naszego zdrowia, że w pełni zasługuje na miano kluczowej dla życia człowieka! Read More

post

Ocena witaminowa

Jeśli koniecznie wam zależy na zadbaniu o właściwy poziom witamin w swoim ustroju, to postawcie już teraz na pewne skuteczne metody oceny zawartości witamin w waszym organizmie i na pewne działania, które są nad wyraz skuteczne w tej sytuacji. Nie można przede wszystkim traktować tematu jako mało istotnego i trzeba się postarać aktywnie działać, aby doprowadzić nas finalnie do rzeczywistego sukcesu.

Read More

post

Estymacja poziomu witaminy

Dokładna ocena poziomu witaminy D3 tak naprawdę nie zawsze jest referencyjna i nie powinniśmy do niej wszyscy przykładać nad wyraz sporej uwagi. W rzeczywistości sprawa jest znacząco skomplikowana i trzeba do tego wszystkiego podejść z ogromną dozą rezerwy.

Read More

post

Wspierajcie zdrowie i siłę

Wspieranie codziennego swojego życia z użyciem wielu narzędzi dietetycznych jest bardzo ważne. Wszyscy musimy sobie zdawać sprawę z pewnych wyzwań i problemów, które to pojawiają się w życiu praktycznie każdego z nas. Grunt to jedynie zaufać, że pewne niedobory mogą być szybko zredukowane z użyciem wielu wartościowych metod leczniczych i często też- naturalnej suplementacji.

Read More

post

Problemy zdrowotne

Jeśli zależy wam koniecznie na poprawie waszego stanu zdrowia, to warto stosować liczne rozwiązania prozdrowotne, które to są dla nas wszystkich dostępne. Wiedza jest w tej dziedzinie bardzo istotna i każdy z nas powinien na nią zwracać regularnie uwagę. Starajcie się podjąć konkretnych wysiłków w tej dziedzinie i nie bójcie się aktywnie postępować dla poprawy waszego zdrowia i waszego całościowego samopoczucia.

Read More

post

Dieta i dobrostan

Trzeba odkłamać wiele mitów, które dotyczą choćby cudownego działania witaminy D, czy też innych suplementów. Medycyna alternatywna trzyma się niestety bardzo dobrze i stara się budować swój kapitał na wzmaganiu niechęci do Evidence Based Medicine, czy też innych podobnych rozwiązań.

Read More

post

Mity o witaminach

Współcześnie to właśnie w suplementacji witamin zdaje się wskazywać cudowne panaceum na wszystkie, nawet najcięższe schorzenia. Wyszło kilka badań, które dotyczyły pozytywnego wpływu podaży witaminy D w trakcie trwania choroby nowotworowej- oceny różnego stopnia okazały się jednak nieskuteczne i nie można ich traktować nad wyraz poważnie.

Read More